neskaloo_ahesteh_gaaman

نسکالو حامی انجمن خیریه " آهسته گامان ایرانیان" می شود . .❤

مقدمه : ( زمان تقریبی مطالعه ۰۰:۵۰ ثانیه⏳)

تاریخ بشری در طول قرون و اعصار به ما آموخته است که در پویایی و پیشرفت های علمی / فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی … هر سرزمینی، افراد علاقه مند و توانمند، نقش سازنده و موثری داشته اند. در دهه های اخیر بر این اساس و باور، افراد همفکر 💭 توانسته اند با ایجاد تشکل های غیر دولتی قانونمند (NGO) و با حفظ استقلال فکری و علاقه خود  در کنار دولتمردان، اهرم های قوی و نیرومندی برای رفع مشکلات بشری باشند و با همدلی و حمایت از یکدیگر در تسریع روند رشد همه جانبه جامعه بشری ، بکوشند.

تاریخچه انجمن :

 در اواخر سال ۱۳۷۶، پس از نشست های متعدد با حضور جمعی از والدین دارای فرزند با نیاز ویژه (معلول) و برگزاری یک سمینار یک روزه برای حل مشکلات و مسائل این قشر از جامعه، تصمیم به تأسیس 🛠 این انجمن غیر دولتی و هدفمند، گرفته شد.انجمن خیریه آهسته گامان ایرانیان در اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۰ به ثبت رسمی رسید و فعالیت های فرهنگی / آموزشی / اجتماعی / حقوقی / … خود را در ابعاد مختلف آغاز کرد.

تمام اعضای این انجمن، خود، نیز دارای فرزند با نیاز ویژه (معلول) هستند و بسیار دلسوزانه برای حفظ و بقای انجمن تلاش می کنند و مدیریت نسکالو پس از بازدید از این انجمن و آشنایی با اعضای هیئت مدیره و مشاهده فعالیت های خدا پسندانه آنها ، بر آن شد که در این امر خیر و حمایت از “انجمن خیریه آهسته گامان ایرانیان” نقش کوچکی ایفا کند و 💵۱۰۰تومان💵 از هر خرید شما کاربران عزیز را، به حساب این انجمن واریز کند. تا هم ما و هم شما ، به نوعی سهمی در این امر واقعا ، خداپسندانه داشته باشیم.❤️️

 

🔔یکی برای نسکالو  .  .  .  نسکالو برای همه🔔

اشتراک گذاری پست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *