در حال بارگذاری ...

آپدیت بزرگ Fallout 76 نقشه بازی را گسترش می‌دهد

شخصیت بازی فال اوت ۷۶

آپدیت جدید فال‌اوت ۷۶ با اضافه‌کردن ناحیه‌ی جدیدی به‌ نام Shenandoah، نقشه‌ی بازی را گسترش می‌دهد.تبلیغات

با ورود سریال تلویزیونی اکشن فال‌اوت به آمازون، محبوبیت بازی‌های فال‌اوت ۷۶ افزایش یافت و این اثر بیش از پیش در کانون توجه علاقه‌مندان قرار گرفت. حالا بتسدا قصد دارد از این محبوبیت برای گسترش نقشه‌ی بازی فال‌اوت ۷۶ استفاده کند.

آپدیت جدید فال‌اوت ۷۶، Skyline Valley نام دارد و بتسدا می‌خواهد برای اولین‌بار نقشه‌ی بازی را گسترش دهد و ناحیه‌ی جدیدی به نام Shenandoah را به بخش جنوبی نقشه‌ی بازی اضافه کند.

در Skyline Valley، بازیکنان باید به‌ دلیل طوفان پی ببرندی که در آسمان در جریان است و منطقه را بررسی و اسرار اطراف پناهگاه Vault 63 را فاش کنند. بازیکنان ساکنان منطقه را در Vault 63 ملاقات خواهند کرد و با غول جدیدی به‌ نام The Lost مواجه خواهند شد.

مقالات مرتبط

Skyline Valley در ۱۲ ژوئن (۲۳ خرداد) منتشر خواهد شد. تریلر منتشرشده نشان می‌دهد که بتسدا سرانجام ویژگی درخواستی جدیدی را در اوایل سال ۲۰۲۵ اضافه خواهد کرد و کاربران می‌توانند در قالب غول بازی کنند.

مقاله رو دوست داشتی؟

لایک

نظرت چیه؟

ارسال نظربوکمارکاشتراک‌گذاری

تبلیغاتداغ‌ترین مطالب روزتبلیغاتبا چشم باز خرید کنیدزومیت شما را برای انتخاب بهتر و خرید ارزان‌تر راهنمایی می‌کندورود به بخش محصولاتگوشیتبلتلپ‌تاپتلویزیونساعت هوشمندهدفونهاردکنسول بازیکارت گرافیکپردازندهمانیتورSSDدوربین‌پاوربانکشارژراسپیکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه