در حال بارگذاری ...
شرایط بازگشت کالا نسکالو

شاید یکی از برتری های فروشگاه های حضوری بر فروشگاه های غیر حضوری (اینترنتی) اطمینان خاطر مشتری از صحت کالا پیش از خرید است. مشتری در فروشگاه های حضوری کالای مورد نظر خود را مشاهده می کند و پس از کسب اطمینان از بابت سالم بودن جنس نسبت به خرید آن اقدام می کند. اما لازم نیست نگران باشید! 🙊 وبسایت نسکالو این فرصت را به مشتریان خود میدهد که تا 72 ساعت 🕗 پس از دریافت خرید خود با شرایطی که معین شده نسبت ، به بازگشت محصول اقدام کنند.

شرایط کالاهایی که قابلیت بازگشت دارند : ↪

1) برخی از محصولات مثل کیف، قاب موبایل، کفش ، شلوار و لباس و کلیه کالا های مصرفی و غیر برقی و نظایر آن ، که در آنها صحت کالا در هنگام تحویل به مشتری شرط است، شامل گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند، و این محصولات مهلت 72 ساعت 🕗 برای بازگشت کالا ندارند، اما در لحظه تحویل در صورت عدم سلامت فیزیکی قابل برگشت خواهند بود. و تنها 72 ساعت مهلت تعویض رنگ/ مدل/سایز ( در صورت موجود بودن ) این دسته محصولات امکان پذیر است.

2) محصولاتی که به صورت مستقل دارای گارانتی بلند مدت هستند، به صورت بسته بندی و پلمپ اورجینال کارخانه به مشتریان تحویل داده می شود و بشرط باز نشدن بسته بندی و آسیب ندیدن بسته ، تنها تا 72 ساعت اول 🕗 (پس از رسیدن به دست مشتری ) قابل برگشت به نسکالو می باشد ؛ پس از آن در صورت بروز هر گونه اشکال باید به شرکت گارانتی کننده ارسال شوند. نسکالو در قبال گارانتی محصولات هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد گرفت اما با هماهنگی های قبلی پذیرای برخی از محصولات باگارانتی در دوره بعد از 72 ساعت  خواهد بود.

شرایط بازگرداندن کالا به نسکالو : 💪

پیش از ارسال کالا، حتما با بخش خدمات پس از فروش نسکالو هماهنگی های لازم را انجام داده و به هیچ وجه ، کالایی را بدون هماهنگی قبلی به فروشگاه ارسال نکنید.

برای ارسال کالا به بخش پشتیبانی نسکالو ، حتما کد و اطلاعات خرید خود را اعلام کنید.

جهت تماس با بخش خدمات پس از فروش میتوانید با شماره های نسکالو (شنبه تا  پنجشنبه 10 – 17) تماس بگیرید و یا به ادمین ( مدیر ) کانال تلگرام یا اینستاگرام نسکالو پیام ارسال نمایید.

– پس از پذیرش کالا ، کارشناسان نسکالو حداکثر طی 48 ساعت کاری نتیجه تست را به مشتری اعلام می کنند.

– در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ یه حساب مشتری واریز می گردد.

شرایط انصراف از خرید : 😝

در صورت انصراف از خرید ، از زمانی که کالا نزد مشتری میباشد حداکثر تا 72 ساعت 🕗 باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهید.

– بازگشت کالا تنها در صورتی امکان پذیر است که کالای مورد نظر در شرایط اولیه (پلمپ) باشد و از آن استفاده نشده باشد و کلیه ملزومات و اقلام همراه آن ارسال شود.

هزینه های ارسال چگونه محاسبه خواهد شد ؟ 🚚

اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، مورد تایید ،کارشناسان خدمات پس از فروش نسکالو باشد، هزینه‌های بازگشت کالا به عهده نسکالو است.

– برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا به نسکالو ارسال شود.

– در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان نسکالو ، هزینه ارسال به نسکالو و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

– اگر ساکن تهران هستید برای تحویل دادن کالا و دریافت مجدد کالا ، با نسکالو تماس بگیرید.

– اگر ساکن شهری جز تهران هستید برای بازگشت کالا به نسکالو ، تنها از پست پیشتاز استفاده نمایید.

 

75038808 – 021 شماره تماس نسکالو ☎

    46 800 46 -0902 : همراه نسکالو  📱

 info@neskaloo.com : ایمیل نسکالو 📧

🔔 یکی برای نسکالو  .  .  .  نسکالو برای همه 🔔

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه